Profil

Narodil jsem se ve znamení ryb dne 24. února LP 1985. Když mě mí drazí rodiče poprvé spatřili, usoudili, že nejlepší jméno pro mě bude Petr Hanáček.
Dětství jsem strávil ve společnosti geniálních a talentovaných jedinců, od kterých jsem však bohužel téměř nic nepochytil.

Život šel dál a roku 2000 jsem byl přijat do prvního ročníku Integrované střední školy Mesit v Uh. Hradišti, obor umělecký kovář a zámečník. Školu jsem ukončil roku 2003 výučním listem a ve stejném roce jsem složil talentové zkoušky na Střední umělecko-průmyslové škole v Turnově (přezdívané též "Špéra"), kde jsem úspěšně absolvoval čtyřletý maturitní obor umělecké kovářství a zámečnictví, ateliér ak. sochaře Jana Mastníka. Na této škole jsem také rok studoval obor umělecké odlévání kovů.

Mezi léty 2008-2009 jsem se živil zakázkovou výrobou chladných zbraní pod vedením zkušeného mistra Stanislava "Hada" Eliáše ve Svijanech a až do roku 2012 jsem se pak věnoval převážně volné tvorbě v oboru umělecké kovářství, cizelování bronzových plastik v ateliéru ak. sochaře Daniela Trubače v Polešovicích a grafickému designu.

Počátkem roku 2012 jsem začal čím dál víc snít o životě na druhém konci světa a v květnu téhož roku jsem skutečně odcestoval na Nový Zéland, kde jsem strávil doposud nejkrásnějších 15 měsíců svého života.
Většina cestovatelů se jistě shodne na tom, že když se člověk jednou rozhodne cestovat, postupem času zjistí, že je pak velice těžké přestat... a toto zjištění se vyklubalo také v mé hlavě.
Během svých cest jsem postupně navštívil také Austrálii, Filipíny, Singapur, Indonésii, Malajsii, Thajsko, Kambodžu, Island a další.